Плажна Шапка Унисекс Мека Слама PUERTO RICO Бежова | Beecollection.bg

Bee Collection
15,00 лв.
Марка/Производител
Bee Collection
Продуктов код - SKU bc37016
В наличност

Описание

Шапка от мека слама

Лента за пот: 100% полиестер

Ръчна изработка

Унисекс стил.

Подробности

SKU
bc37016
Категории
Бранд